True
Gezondheid.TV - TV kijken via internet, de beste Gezondheid tv-programma's bij elkaar! Nederland.FM   Nederland.TV   Contact   Privacy & Cookies  

28-07-2017


Baardmannetjes
Baardmannetjes: Haarlem

In de hoofdstad van Noord-Holland lopen de heren kans om zo veel bijzondere vogels tegen het lijf te lopen, dat Hans maar moeilijk een wensvogel kan benoemen. Want, wie wil er nu kiezen tussen een bosuil of een halsbandparkiet?



De slimste mens
De slimste mens

Onder leiding van Philip Freriks en onder het kritisch oog van (enig) jurylid Maarten van Rossem gaan dagelijks drie prominente Nederlanders de strijd aan in de vragenarena. Nieuwe uitdager: Angela de Jong.



NOS Journaal
NOS Journaal

Met het laatste nieuws, gebeurtenissen van nationaal en internationaal belang en de weersverwachting voor de avond en komende dagen.



Koken met Van Boven
Koken met Van Boven: Inmaken en wecken

Voor onze grootouders was het heel normaal: de groente- en fruitoverschotten die van het land en uit de tuin kwamen, werden ingemaakt en geweckt zodat er in herfst en in de winter ook nog van gegeten kon worden. Deze gewoonte is enigszins in de vergetelheid geraakt, tegenwoordig kan je immers het hele jaar door groenten eten die van overal over de wereld ingevoerd worden en in overvloed aanwezig zijn. Maar groente van het seizoen van de boer is én lekkerder én duurzamer. Dus geeft Yvette tips en trucs voor het inmaken en wecken van groenten en fruit en legt ze uit hoe je geweckte zoetzure komkommer maakt en zet paprika en kruiden op olie.



Brugklas
Brugklas: Spoorloos

Ramzi en Joy brengen de middag bij Kim thuis door. Maar als er geld verdwijnt is de pret snel voorbij.



Het klokhuis
Het Klokhuis: Tenten

Een tent is niet meer dan een draagbaar huis gemaakt van stof en een paar stokken. Toch beschermt een tent je tegen kou, regen, en wind. Hoe krijgen ze dat voor elkaar? Lisa krijgt in een tentenfabriek alle ins en outs. Waarom mag je bijvoorbeeld nooit een handdoek over je tent leggen? Verder worden de tenten uitgebreid getest door de brandweer. Met heel veel water en wind.



EenVandaag
EenVandaag

Met: Zijn onze staldieren wel veilig? Een ongekend aantal van twintigduizend varkens is omgekomen bij een brand in een varkensstal in Erichem (Gelderland). Al in 2012 bracht de Universiteit Wageningen een rapport uit over de brandveiligheid in stallen en hoe die verbeterd kan worden. Is dat inmiddels gebeurd of is het risico op dit soort grote branden onverminderd groot? * De zomer van Jan Terlouw. Vanavond stapt oud-politicus en schrijver Jan Terlouw in de EendVandaag en rijden we naar zijn geliefde 't Diekhuus aan de IJssel. * Recordbedrag gereserveerd voor 'gouden tips'. Het Openbaar Ministerie heeft vorig jaar een recordbedrag aan beloningen uitgeloofd voor het oplossen van ernstige misdrijven. Er is een bedrag van bijna negen ton (880.000 euro) gereserveerd in ruim zestig zaken, voornamelijk cold cases.





NOS Sport
NOS Sport: WK Zwemmen

Met wedstrijdbeelden, samenvattingen, interviews en reportages van de belangrijkste sportwedstrijden en -evenementen van die dag.





NOS Journaal met gebarentolk
NOS Journaal met gebarentolk

Met het laatste nieuws, gebeurtenissen van nationaal en internationaal belang en de weersverwachting, live vertaald door een gebarentolk.



Studio Snugger
Studio Snugger

Showprogramma waarin vliegensvlug onderwerpen uit de wereldoriëntatie voorbijkomen. In de studio staat de vraag centraal of het waar is of niet. Is het 'kletspraat'?



Zappelin Go
Zappelin Go: Joe en het restaurant

Hou jij ook van huppelen en springen? Doe dan mee met dit beweegprogramma voor peuters en kleuters. Beleef samen met Nienke de spannende en stoere avonturen van Joe.